d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ey Ljudi
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 14 2008 10:43am
Quote (Usc_abaddon @ Sun, Dec 14 2008, 02:27am)
ako ti se dao odi na youtube pa vidi game play tongue.gif , lvlat cu te kao i softya al on nije nikad onlline pa cu tebe ako budes negdje do lvla 20 onda deres po dungeonu doibis quest items 20% mor exp za 3 dan i deres po nekim lizardovima i lvls ko lud do 40 a kasnije je malo teze biggrin.gif


jos da mogu i fgs zaradit na tom wink.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 14 2008 12:23pm
mozes ofc da mozes kako ne bi mogo biggrin.gif
evo ti jedan topic sta lik trazi money iz te igre : http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=24367327&f=29
ja mu prodo 3 milijuna za 120 fga .. ono dekaron ti je europska verzija od 2moonsa ( americka verz ) samo sta za 2oons vise neda client europljanima da naprave acc za 2moons jer je dekaron up ..
tako jbga x)
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 16 2008 04:41am
eee jel triba bit nesto jak komp za nju ili bi mogla normalno igrat biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 04:46am
Quote (leona @ Tue, Dec 16 2008, 10:41am)
eee jel triba bit nesto jak komp za nju ili bi mogla normalno igrat biggrin.gif


a pogledaj graffiku
ko i d2
naganjas kocku koja baca kockice u bojama i radi stetu drugoj kocki
Gforce2 ti je dovoljna za ovo brijem ^^
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 16 2008 04:51am
aj onda super jer mozda pocnem s prijama za praznike malo igrat biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 16 2008 04:59am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 10:46am)
a pogledaj graffiku
ko i d2
naganjas kocku koja baca kockice u bojama i radi stetu drugoj kocki
Gforce2 ti je dovoljna za ovo brijem ^^


hm ne ... ... to sam skinuo neke ss's onako dok je vise ljudi oko tebe jer idu na bossa pa bacaj svakakva cuda pa malo za steka ........
al uglavnom grafika je okej
matej ako nisi igro ne seri ,<<

This post was edited by Usc_abaddon on Dec 16 2008 05:00am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 05:06am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Dec 16 2008, 10:59am)
hm ne ... ... to sam skinuo neke ss's onako dok je vise ljudi oko tebe jer idu na bossa pa bacaj svakakva cuda pa malo za steka ........
al uglavnom grafika je okej
matej ako  nisi igro ne seri ,<<


ja gledam kakva je grafika i samo sam reko...
patrik ako nezelis zaušnjak neseri <(o.O<)
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 16 2008 05:11am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 11:06am)
ja gledam kakva je grafika i samo sam reko...
patrik ako nezelis zaušnjak neseri <(o.O<)


me>U ^^
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 16 2008 05:14am
Quote (Usc_abaddon @ Tue, Dec 16 2008, 11:11am)
me>U ^^


<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
lol
happy.gif
n1

This post was edited by m4tej on Dec 16 2008 05:14am
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 16 2008 05:30am
Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 12:14pm)
<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
<(o.O<) (>O.o)>
lol
happy.gif
n1


Evo, onda sere meni sto spamam. Inace ne serem ljudima al eto
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll