Quote (m4tej @ Tue, Dec 16 2008, 10:46am)
a pogledaj graffiku
ko i d2
naganjas kocku koja baca kockice u bojama i radi stetu drugoj kocki
Gforce2 ti je dovoljna za ovo brijem ^^
hm ne ... ... to sam skinuo neke ss's onako dok je vise ljudi oko tebe jer idu na bossa pa bacaj svakakva cuda pa malo za steka ........
al uglavnom grafika je okej
matej ako nisi igro ne seri ,<<
This post was edited by Usc_abaddon on Dec 16 2008 05:00am