Quote (m4tej @ Sat, Dec 13 2008, 03:35pm)
ja sam u prvo skupini..
daj vrati stari sig.. .sta je ovo...
nocni promet kroz motion blur O_o
hehe, nocni promet je vlad, bzvz to skinio, a i neda mi se sad vracat stari sig i ava, bude vremena, sad nek ovo mal stoji, fora mi je
edit: gz onima sto su imali muda svrstat se u 1. skupinu
This post was edited by miso8 on Dec 13 2008 09:50am