Quote (bodo031 @ Sun, 14 Dec 2008, 15:07)
vi svi imate više od 20 godina jelda?
nemaju svi više od 20 većina ih nema 18 ali šta time dokazuješ dokazuješ da si balavo derište željno pozornosti
pa daj se ponašaj ko svi drugi normalni ljudi ajmeee oćeš da ti nacrtam?