d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ispovjest > Ili Kak Se Pise Zaboli Me!
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 13 2008 05:29am
Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 11:17)
zajeb u kojoj si skoli? ne seren pizdarije ja i moj razred smo ga totalka izludili da je otisa cin je dobia ponudu za drugi posa
evo ti dokaz tupino da neradi vise u skoli ko zna kojeg slavka si ti poznava i u koju si skolu isa

http://split.hbk.hr/vijesti/patoralno2008.htm


U Tehnickoj san ja bija i znan covika osobno... i nije mi spominja nikoga ko mu je ikad busija gume. Mozda ste ga izludili ali nemoj lagat o tvom heroizmu i tako to...
A i nije bas da ima 10 milijuna slavka jeroncica koji predaju vjeronauk po Splitu, nemoj se pravit pametan...
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 06:12am
Quote (Zajeb @ Sat, Dec 13 2008, 11:29am)
U Tehnickoj san ja bija i znan covika osobno... i nije mi spominja nikoga ko mu je ikad busija gume. Mozda ste ga izludili ali nemoj lagat o tvom heroizmu i tako to...
A i nije bas da ima 10 milijuna slavka jeroncica koji predaju vjeronauk po Splitu, nemoj se pravit pametan...


nepravin se pametan caca me takvog napravia
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 13 2008 06:19am
Quote (ivangozu @ Sat, Dec 13 2008, 01:12pm)
nepravin se pametan caca me takvog napravia


sad reci da ovo nije spamm....
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 13 2008 06:58am
srednja škola nije obavezna wink.gif
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Dec 13 2008 07:01am
Quote (ivangozu @ Fri, Dec 12 2008, 06:58pm)
i ja san pa vjeric u 3cem al na polugodistu


profesor: odak ovo ce ti bit jedan
ja: nece
profesor: oce oce
ja: aj nek bude pa ce te ic posli skole u vulkanizera
profesor: to je izravna prijetnja momak ici ces kod ravnatelja
ja: aj neka


izadjen vanka izdusin mu 2 gume , sutra dernek zove mi mater cacu ravnatelja pedagoga itd itd


sad vise ne drzi u skoli posta direktor karitasa lol...slavko jeroncic


obrtno tehnicka ili tehnicka split?!? i meni je taj bija biggrin.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 13 2008 07:12am
if i had my way i'll got all of you shot biggrin.gif

floydi heart.gif

This post was edited by leona on Dec 13 2008 07:13am
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 13 2008 07:20am
Quote (ivangozu @ Sat, 13 Dec 2008, 13:12)
nepravin se pametan caca me takvog napravia


Bice da ti je i caca lazov ko i ti...
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 13 2008 07:31am
Quote (bodo031 @ Sat, Dec 13 2008, 01:58pm)
srednja škola nije obavezna wink.gif


SŠNO kako u mom razredu vole govorit
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 08:00am
Quote (Zajeb @ Sat, Dec 13 2008, 01:20pm)
Bice da ti je i caca lazov ko i ti...


bice ti je mater brkata ka i caca ti sroljo

btw kad vidis slavka pitaj ga za mene ucenik ivan odak , prije nego pocnes srat i optuzivat ljude da lazu raspitaj se


ako ti rece da je istina sta san reka dugujes mi ispriku

This post was edited by ivangozu on Dec 13 2008 08:02am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 13 2008 08:03am
jebem ti tata!!
mislis mama?!
i njega i njega!
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll