Quote (bodo031 @ Fri, Dec 12 2008, 06:42pm)

on mi je brat (miso8) i svaki topik koji ja napravim on odam ima odgovor
yy, pa moram odg. kad znam

neg., nemoj vise tu ovake besmislene topike pravit, dodji tu do mene pa reci il prek msn-a
Quote (bodo031 @ Fri, Dec 12 2008, 06:46pm)
blokiro sam te na msn-u , a da dolazim do tebe i da gldam to tvoje ružno lice nepada mi na pamet
onda trazi sam odg. i nemoj tolko spammat, svaki drugi topik je tvoj...
Quote (eddy_hc @ Fri, Dec 12 2008, 06:47pm)
a da nastavis spamat po cro subu to moze.
ti i brat prikinite sa medusobnim konverzacijama i svadanjima ovamo..
to mu i ja kazem
This post was edited by miso8 on Dec 12 2008 11:47am