the godfather, 1 i 2 sam pogledo, 3 do sredine, nije mi se vise dalo... al super su mi, 1 je najbolji ofc
horrorce najvise volim, al ima mjesta i za ostale
btw, imam hancocka na dvd-u al nikako da pogledam, vald cu sutra il prek vikenda...
This post was edited by miso8 on Dec 11 2008 10:40am