[QUOTE=Lord_Techno,Wed, Dec 10 2008, 09:43am]e a slusjate d2 remix pjesmu na ovom videu
pre gg je !!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=IVHJwuhw940&feature=relatedpjesma je ok al se poserem na ovu amazonku
premali ias ima i dueli su namjesteni
kad je iko vidio da:
1. hammerdin igra defensive protiv bowazonke
2. druid igra defensive i baca tornado sa mjesta udaljen od nje za 2 hurrican rangea
3. smiter stoji i gleda dok ga lupa i onda pocne charge u knockback arrows i to ravno umjesto "Cik-cak"
4. barbarian koji ripa od 10 guideda
frendovi nagovoreni da budu tu dok se snima video...
edit:
electro
schranz
nesto malo metala
This post was edited by m4tej on Dec 10 2008 05:44am