d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nova Godina > Sve Blize I Blize
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 7 2008 06:57pm
ali treba komplicirat! boca Jackie Danielsa,malo coca-cole i nova do jaja!!!!! kakav Hvar,kaka Bratislava,Brazil ma sve shit!!!



http://www.youtube.com/watch?v=KDSjzw_BOfc
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 7 2008 07:16pm
Quote (Razakel @ Mon, Dec 8 2008, 01:45am)
Bratislava! Yo yo Euro parties yo yo wet pussies ovo ono! cool.gif
Uvik triba bar misec dan prije organizirat se! wink.gif

Mislin.. Ta izjava da je najbolje za blagdane stat sa familijon O.K! Ali otkad je nova godina blagdan?????
Pa Božić.. Uskrs uredu.. huh.gif


a Bozic i Nova Godina su vrhunac cjele bozicne euforije zato sam to spomenuo kao blagdan iako naravno nije! tongue.gif

a kod mene je to vec i stvar tradicije smile.gif

btw Bratislava, jebeno! wink.gif
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Dec 8 2008 12:44am
Quote (Legna @ Mon, 8 Dec 2008, 02:16)
a Bozic i Nova Godina su vrhunac cjele bozicne euforije zato sam to spomenuo kao blagdan iako naravno nije! tongue.gif

a kod mene je to vec i stvar tradicije smile.gif

btw Bratislava, jebeno! wink.gif


tongue.gif

prošle dvi godine je bilo Livno! cool.gif

ali više nije "in" kako bi reka modni mačak ili bijele udoVIIIce biggrin.gif
Member
Posts: 885
Joined: Apr 27 2008
Gold: 1,342.20
Dec 8 2008 01:55am
Quote (Razakel @ Mon, 8 Dec 2008, 02:45)
Bratislava! Yo yo Euro parties yo yo wet pussies ovo ono! cool.gif
Uvik triba bar misec dan prije organizirat se! wink.gif


A lol!
I ja vec uplatio neki put u Bratislavu hehe! 3 dana partijanja wink.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 8 2008 03:07am
Uff, nemam blage veze di cu i kako cu. Jos cu picit dia ko najveca seljacina
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 8 2008 05:12am
odem kod frenda , ubijemo se prije nove godine ..odemo na korzo u onu guzvu zaspimo negdje i drugi dan doma smile.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 8 2008 07:04am
kod frendice radi tulumarku za novu ko i prošle god bilo nam je prejebeno ono ekipa iz razza
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 07:11am
ja nzm, vald s obitelji... nisam cuo jos da ima koj party (ima 1 al nec s burazom na party, bilo bi pre glupo).... vlad cemo se negdje vani opit biggrin.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 8 2008 07:17am
Quote (cppjole @ Mon, 8 Dec 2008, 01:28)
bija san ima 3 godine na hvaru na novoj bija je provod na trgu pa posli toga se islo u vertiga ( disko na hvaru ) ujutro jos 2 dana smo ostali u lokalnom apartmanu bilo je dobro , zabavno , neponovljivo svakako preporucam da odes na hvar neces se zajebat wink.gif

-1 vouch za dubrovnik , dobra atmosfera sve ludilo al su cijene LUĐAČKE


Aj malo si me smirija sad biggrin.gif .

Boja san se da cu doc gori potrsit soma kuna zakurac i da ce mi bit sranje tongue.gif . Nevolin ja ic na neprovjerena mista ....
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 8 2008 07:35am
okupimo se mi sa kvarta (krnjeva) na igralistu i tamo se obljevamo napusimo etc...
bit ce nas cca ~50
mozda vise...
manje nemoze
opijamo se na igralistu i u parku u sumici...
l8r idemo nas 15-ak kod frenda spavat...
nema mu staraca (u gorskom kotaru su) a ima stan do stana u istoj zgradi tako da ima mjesta..
bice dobro wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll