Quote (cppjole @ Mon, 8 Dec 2008, 01:28)
bija san ima 3 godine na hvaru na novoj bija je provod na trgu pa posli toga se islo u vertiga ( disko na hvaru ) ujutro jos 2 dana smo ostali u lokalnom apartmanu bilo je dobro , zabavno , neponovljivo svakako preporucam da odes na hvar neces se zajebat
-1 vouch za dubrovnik , dobra atmosfera sve ludilo al su cijene
LUĐAČKEAj malo si me smirija sad

.
Boja san se da cu doc gori potrsit soma kuna zakurac i da ce mi bit sranje

. Nevolin ja ic na neprovjerena mista ....