Quote (m4tej @ Mon, Dec 8 2008, 02:36pm)
dakle
kad previse ulazis i izlazis iz igre sa razlicitm characterima//accima dodje R/D
da ti nebi doso.... sa svakim likom malo zaspamaj chanell....
doci ce al malo poslje
Znam sta je temp ban, nije bio. Probo sam reconnect,obicno sredi stvar, cak sam i restarto al eto, moro sam cekat