d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Malo Zabave Legalne > Nasilno Je,pazite Djeco
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 5 2008 07:24am
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 01:09pm)
meni su najjaci oni skejteri i roleri i bajkeri...oni se toliko puta razbiju i nikako da nauce! FASCINANTNO!


glupa izjava

mozes ju usporedit sa hc-om

kolko puta ripas i nikad da na ucis quitat XD
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 5 2008 07:34am
Quote (The_Outsider @ Fri, Dec 5 2008, 01:24pm)
glupa izjava

mozes ju usporedit sa hc-om

kolko puta ripas i nikad da na ucis quitat XD


ima i tu nesto! samo sta jos nikad nisi dosao roditeljima doma drzeci ruku u drugoj ruci ili s koljenom pokraj noge ili s laktom na podu ili s 3 litre krvi manje doma igrajuci diabla hc? ovima je to normalno na skejtu! jos pogle onih par sta su jaja razbili!! aargrhrgrhrg
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2008 07:37am
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 02:34pm)
ima i tu nesto! samo sta jos nikad nisi dosao roditeljima doma drzeci ruku u drugoj ruci ili s koljenom pokraj noge ili s laktom na podu ili s 3 litre krvi manje doma igrajuci diabla hc? ovima je to normalno na skejtu! jos pogle onih par sta su jaja razbili!! aargrhrgrhrg


jednom se zivi, cemu se stedjeti, ak nesto volis isplati se i ruku slomit koji put za to biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 5 2008 07:43am
Quote (Legna @ Fri, Dec 5 2008, 01:37pm)
jednom se zivi, cemu se stedjeti, ak nesto volis isplati se i ruku slomit koji put za to  biggrin.gif


ma sve stoji....i to je!!! samo...samo...ja se ogradjujem!> jednom sam kao mali imao skejt i jednom sam kao mali na skejtu ostavio nos na ulici!meni dosta!!! ja naucio!!! ovi nastavljaju,lome se,ostavljaju na asfaltu dijelove tijela!! jednom se zivi! pa nemoran u 23 umrit zbog toga!!!! opet se vracam ko voli nek izvoli...ja vise volim pogledat film od Stephena Kinga i smijat se nasilinim smrtima vise nego ih dozivljavat! jednom dozivis smrt ne treba ti vise...wohohohohoho!
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 5 2008 08:03am
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 01:34pm)
ima i tu nesto! samo sta jos nikad nisi dosao roditeljima doma drzeci ruku u drugoj ruci ili s koljenom pokraj noge ili s laktom na podu ili s 3 litre krvi manje doma igrajuci diabla hc? ovima je to normalno na skejtu! jos pogle onih par sta su jaja razbili!! aargrhrgrhrg


doso sam u slicnom stanju dok sam vozio bike... tj. roditelji su dosli meni u traumu, to je dio "sporta" ... zato se mozda zove "extreme" i opce nebi svrstao takve clipove pod nesto smijesno jer onaj ko zna bar malo o tome znat ce da bez padova neces daleko dogurat i da su dio toga.

no dobro da ne seruckam tema je funny youtube clip pa da budem on topic:

hahahahahahaha hahahahah haha di si to iscupo?!! hahaha prejako !! lolol

-.-

This post was edited by The_Outsider on Dec 5 2008 08:04am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 5 2008 05:55pm
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 01:43pm)
ma sve stoji....i to je!!! samo...samo...ja se ogradjujem!> jednom sam kao mali imao skejt i jednom sam kao mali na skejtu ostavio nos na ulici!meni dosta!!! ja naucio!!! ovi nastavljaju,lome se,ostavljaju na asfaltu dijelove tijela!! jednom se zivi! pa nemoran u 23 umrit zbog toga!!!! opet se vracam ko voli nek izvoli...ja vise volim pogledat film od Stephena Kinga i smijat se nasilinim smrtima vise nego ih dozivljavat! jednom dozivis smrt ne treba ti vise...wohohohohoho!


pa šta se ti tako bojiš smrti? bojiš se umrit? a sigurno bi ti u raj, jel da?
i poznavajuči te znan da bi ti iči u muslimanski raj kod oni 40 rajskih djevica. jeli da je tako? a?
e pa da bi doša u kompu s 40 rajskih djevica tribaš umrit prvo!!!! vidiš da smrt nije tako loša kad imaš dobro društvo posli nje...


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 6 2008 03:46am
dobar dobar laugh.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 6 2008 08:37pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Dec 5 2008, 11:55pm)
pa šta se ti tako bojiš smrti? bojiš se umrit? a sigurno bi ti u raj, jel da?
i poznavajuči te znan da bi ti iči u muslimanski raj kod oni 40 rajskih djevica. jeli da je tako? a?
e pa da bi doša u kompu s 40 rajskih djevica tribaš umrit prvo!!!! vidiš da smrt nije tako loša kad imaš dobro društvo posli nje...


rofl.gif  rofl.gif  rofl.gif


Dr_feelgood je zapravo osjecajan i njezan pa glumi anarhistu i demagoga da sakrije cinjenicu da je njezan i osjecajan! i to je opet ok!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 6 2008 09:41pm
Quote (bahamontik @ Sun, Dec 7 2008, 02:37am)
Dr_feelgood je zapravo osjecajan i njezan pa glumi anarhistu i demagoga da sakrije cinjenicu da je njezan i osjecajan! i to je opet ok!


hm, je, provalija si me!!!
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Dec 7 2008 12:45am
Quote (bahamontik @ Sun, Dec 7 2008, 02:37am)
Dr_feelgood je zapravo osjecajan i njezan pa glumi anarhistu i demagoga da sakrije cinjenicu da je njezan i osjecajan! i to je opet ok!


hm ? ok je
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll