Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 01:43pm)
ma sve stoji....i to je!!! samo...samo...ja se ogradjujem!> jednom sam kao mali imao skejt i jednom sam kao mali na skejtu ostavio nos na ulici!meni dosta!!! ja naucio!!! ovi nastavljaju,lome se,ostavljaju na asfaltu dijelove tijela!! jednom se zivi! pa nemoran u 23 umrit zbog toga!!!! opet se vracam ko voli nek izvoli...ja vise volim pogledat film od Stephena Kinga i smijat se nasilinim smrtima vise nego ih dozivljavat! jednom dozivis smrt ne treba ti vise...wohohohohoho!
pa šta se ti tako bojiš smrti? bojiš se umrit? a sigurno bi ti u raj, jel da?
i poznavajuči te znan da bi ti iči u muslimanski raj kod oni 40 rajskih djevica. jeli da je tako? a?
e pa da bi doša u kompu s 40 rajskih djevica tribaš umrit prvo!!!! vidiš da smrt nije tako loša kad imaš dobro društvo posli nje...