Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 02:19am)
ma samo kazem! u demokraciji svako more kazat sta oce..pa je SPAM onda upitan? mos bit za,pljucat,ne bit....sta god zelis! Mos cak tuzit nekoga sto je nesto reka sto se tebi nije svidilo pa onda on tebe tuzi jer si ti njega tuzio i njemu se to nije svidilo i apala u nedogled!! recimo:mene zivciraju oni koji se bore protiv nacista i koji govore da nacisti ne bi smiju pricat i izrazavat se kao takvi! ja bi njih tuzio! ili ja sam ga dusevno povrijedio pa ce on mene tuzit!! lol...ma da pa ja cu tebe tuzit jer me tvoja dusevna bol vrijedza!!
uuiiii.
šta je tebi. počeja si suvislo i konstruktivno pričat. jesi puka? ili je samo loš dan u pitanju? a?