d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Evo Jos Zagonetki Ftw!!!
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Dec 4 2008 04:32pm
Quote (nugard @ Thu, 4 Dec 2008, 22:18)
1 čovik otvori topic sa zagonetkom i nakon njega 10 idiota otvori još 30 topica na istu temu,

pitanje glasi: koliko ima idiotskih spamera na cro subforumu ako na svakih 30 topica ide jedan normalan?


SPAMERU!
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 4 2008 04:44pm
santa.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 08:09pm
Quote (nugard @ Thu, Dec 4 2008, 10:32pm)
SPAMERU!


rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 4 2008 08:14pm
zato su se neki borili da bi neki govorili sta oce!! kome smeta pljuje po domovini...mada su se i zato borili da bi ovi mogli pljucat sto je nelogicno al ajde(OBOZAVAM DEMOKRACIJU)! PUSTI LJUDE NEK GOVORE BEZ OBZIRA KOLIKO SUVISLO BILO!!! u principu prava demokracija govora vrijedi jedino kod kokosa!!!!! obozavan srat,jos ako mi je pun zeludac wohohoho!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 08:16pm
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 02:14am)
zato su se neki borili da bi neki govorili sta oce!! kome smeta pljuje po domovini...mada su se i zato borili da bi ovi mogli pljucat sto je nelogicno al ajde(OBOZAVAM DEMOKRACIJU)! PUSTI LJUDE NEK GOVORE BEZ OBZIRA KOLIKO SUVISLO BILO!!! u principu prava demokracija govora vrijedi jedino kod kokosa!!!!! obozavan srat,jos ako mi je pun zeludac wohohoho!


ui !!!!
ali si iz pivača i svirača priša u filozofe i pravnike?
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Dec 4 2008 08:16pm
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 02:14am)
zato su se neki borili da bi neki govorili sta oce!! kome smeta pljuje po domovini...mada su se i zato borili da bi ovi mogli pljucat sto je nelogicno al ajde(OBOZAVAM DEMOKRACIJU)! PUSTI LJUDE NEK GOVORE BEZ OBZIRA KOLIKO SUVISLO BILO!!! u principu prava demokracija govora vrijedi jedino kod kokosa!!!!! obozavan srat,jos ako mi je pun zeludac wohohoho!


odi na wc
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 08:17pm
Quote (Usc_abaddon @ Fri, Dec 5 2008, 02:16am)
odi na wc


ma idi bre, da sišeš vodovodne cevi!
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Dec 4 2008 08:19pm
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, Dec 5 2008, 02:16am)
ui !!!!
ali si iz pivača i svirača priša u filozofe i pravnike?


ma samo kazem! u demokraciji svako more kazat sta oce..pa je SPAM onda upitan? mos bit za,pljucat,ne bit....sta god zelis! Mos cak tuzit nekoga sto je nesto reka sto se tebi nije svidilo pa onda on tebe tuzi jer si ti njega tuzio i njemu se to nije svidilo i apala u nedogled!! recimo:mene zivciraju oni koji se bore protiv nacista i koji govore da nacisti ne bi smiju pricat i izrazavat se kao takvi! ja bi njih tuzio! ili ja sam ga dusevno povrijedio pa ce on mene tuzit!! lol...ma da pa ja cu tebe tuzit jer me tvoja dusevna bol vrijedza!!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 08:31pm
Quote (bahamontik @ Fri, Dec 5 2008, 02:19am)
ma samo kazem! u demokraciji svako more kazat sta oce..pa je SPAM onda upitan? mos bit za,pljucat,ne bit....sta god zelis! Mos cak tuzit nekoga sto je nesto reka sto se tebi nije svidilo pa onda on tebe tuzi jer si ti njega tuzio i njemu se to nije svidilo i apala u nedogled!!  recimo:mene zivciraju oni koji se bore protiv nacista i koji govore da nacisti ne bi smiju pricat i izrazavat se kao takvi! ja bi njih tuzio! ili ja sam ga dusevno povrijedio pa ce on mene tuzit!! lol...ma da pa ja cu tebe tuzit jer me tvoja dusevna bol vrijedza!!


uuiiii.
šta je tebi. počeja si suvislo i konstruktivno pričat. jesi puka? ili je samo loš dan u pitanju? a?
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 5 2008 05:34am
krumpiraši jedni
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll