d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Scnl
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 02:37pm
Quote (m4tej @ Thu, Dec 4 2008, 12:19pm)


(novi momak igra vrlo dobro =])



moran priznat da me iznenadila ovo *igra dobro*
šta bi to tribalo značit na d2 igra dobro?
brzo klikče? ili ima left hand pad pa klikne odjednom pet puta?
u ovoj igri mislim da je potrebno bit samo krumpiraš pa dati padne nešto dobro i to je sve....
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 4 2008 02:48pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Dec 4 2008, 08:37pm)
moran priznat da me iznenadila ovo *igra dobro*
šta bi to tribalo značit na d2 igra dobro?
brzo klikče? ili ima left hand pad pa klikne odjednom pet puta?
u ovoj igri mislim da je potrebno bit samo krumpiraš pa dati padne nešto dobro i to je sve....


Krumpiras ? looool , odakle izvlacite vi ovakve rijeci ^^
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 02:54pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Dec 4 2008, 08:48pm)
Krumpiras ? looool , odakle izvlacite vi ovakve rijeci ^^


a tako ovi u sjevernim krajevima zovu ove šta imaju puno sreče, kod na u dalmaciji za takve postoji izreka:
ko je sritan ni u zahodu nije gladan.
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 4 2008 03:09pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Dec 4 2008, 09:54pm)
a tako ovi u sjevernim krajevima zovu ove šta imaju puno sreče, kod na u dalmaciji za takve postoji izreka:
ko je sritan ni u zahodu nije gladan.


De ubijas me
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 4 2008 03:12pm
hahaha , daj otvori poseban topic za ove baze biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Dec 4 2008 03:16pm
Quote (Kennoth @ Thu, Dec 4 2008, 09:09pm)
De ubijas me


aj keni, popij nešto, loše izgledaš, eh...
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Dec 4 2008 03:32pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Dec 4 2008, 10:16pm)
aj keni, popij nešto, loše izgledaš, eh...


Imas pravo, dobro bi mi sjela koja piva
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Dec 4 2008 04:12pm
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Dec 4 2008, 08:28pm)
ja sam igrao u timu sa tinyem i zokijem , nisam nesto dugo igrao , al uglavnom od njih nema boljih!!


haha zoki i njegova bowa smile.gif

najjaci lik biggrin.gif
Member
Posts: 11,305
Joined: Aug 7 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 8 2008 01:45pm
zoki reporting in... biggrin.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 8 2008 03:23pm
Quote (Dr_Feelgood @ Thu, Dec 4 2008, 09:54pm)
a tako ovi u sjevernim krajevima zovu ove šta imaju puno sreče, kod na u dalmaciji za takve postoji izreka:
ko je sritan ni u zahodu nije gladan.


krumpiras je u zagrebu i okolici, a tu kod nas u salvonici je đenda ili đendaroš biggrin.gif
(nzm odakle to, al tak mi govorimo)
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll