Quote (OnlyInMemories @ Sun, 30 Nov 2008, 18:33)
nisam ja koristio goole , ono sa bijelom kucom sam znao a ova dva sam samo razmislio

daj jos jednu

bilo koju !
Evo ubiti da ne spamman previse, sutra ce ponovo bit ovo ali malo cu se potrudit vise oko zadavanja pitalica i bokun pravila ubacit

Quote (OnlyInMemories @ Sun, 30 Nov 2008, 18:37)
ajde sto prije stavis prije cu si paladina opremit
super je ovo ^^
ahhaha, pa je sema je

malo da dignemo atmosferu ode a i vidin da dosta ljudi nema golda puno... tribala bi mi do sutra sist koja tisucica...
This post was edited by Zajeb on Nov 30 2008 11:39am