d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Riddles > Fond Dobitaka 25 Fgs :)
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 30 2008 11:26am
Quote (Zajeb @ Sun, Nov 30 2008, 05:24pm)
Malo san traljavo napravija ovu pitalicu... malo je ka neposteno prema drugima koji nisu ode....

Ali sad kad je vec krenila nema veze, pobjednik ce ipak dobit 25 fgs . Sljedecu cu malo uvest par pravila i prije nego je napravin recu ode svima pa da svi sudjeluju.


cek , cu ja stvarno dati 25 fgs ?
e da, i uzaludno ti je raditi te pitalice kad su ode svi bez skole , a primjer pametnih imam samo ja tako da ....
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 30 2008 11:28am
oces sta sad kad san reka...

Uglavnom netriba se cekat do ponediljka kad si jedini biggrin.gif .

Ali jebote tribat cu malo teze covice... zna san da niste debili ali da ce se odgovor nac ovako brzo mellow.gif ..

Evo tebi pare rodjo...
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 30 2008 11:29am
Quote (Zajeb @ Sun, Nov 30 2008, 05:28pm)
oces sta sad kad san reka...

Uglavnom netriba se cekat do ponediljka kad si jedini biggrin.gif .

Ali jebote tribat cu malo teze covice... zna san da niste debili ali da ce se odgovor nac ovako brzo mellow.gif ..

Evo tebi pare rodjo...



fala stari ,
koliko god pitanja teska bila MIOC snaga sve zna ^^

dobio 25 fgs smile.gif btw ,hvala

This post was edited by OnlyInMemories on Nov 30 2008 11:29am
Member
Posts: 4,885
Joined: Nov 4 2008
Gold: 10.00
Nov 30 2008 11:29am
Quote (OnlyInMemories @ Sun, Nov 30 2008, 05:26pm)
cek , cu ja stvarno dati 25 fgs ?
e da, i uzaludno ti je raditi te pitalice kad su ode svi bez skole , a primjer pametnih imam samo ja tako da ....


dobre sale nikad dosta!!
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 30 2008 11:31am
Quote (OnlyInMemories @ Sun, 30 Nov 2008, 18:29)
fala stari ,
koliko god pitanja teska bila MIOC snaga sve zna ^^

dobio 25 fgs smile.gif btw ,hvala


e je kurac da nije Google snaga sve zna rofl.gif

Ali nadan se da se necete previse googleon koristit u buduce wink.gif ...
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 30 2008 11:33am
nisam ja koristio goole , ono sa bijelom kucom sam znao a ova dva sam samo razmislio biggrin.gif

daj jos jednu smile.gif
bilo koju !
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 30 2008 11:37am
Quote (OnlyInMemories @ Sun, 30 Nov 2008, 18:33)
nisam ja koristio goole , ono sa bijelom kucom sam znao a ova dva sam samo razmislio biggrin.gif

daj jos jednu smile.gif
bilo koju !


Evo ubiti da ne spamman previse, sutra ce ponovo bit ovo ali malo cu se potrudit vise oko zadavanja pitalica i bokun pravila ubacit smile.gif

Quote (OnlyInMemories @ Sun, 30 Nov 2008, 18:37)
ajde sto prije stavis prije cu si paladina opremit smile.gif

super je ovo ^^


ahhaha, pa je sema je biggrin.gif malo da dignemo atmosferu ode a i vidin da dosta ljudi nema golda puno... tribala bi mi do sutra sist koja tisucica...

This post was edited by Zajeb on Nov 30 2008 11:39am
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 30 2008 11:37am
ajde sto prije stavis prije cu si paladina opremit smile.gif

super je ovo ^^
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 30 2008 12:23pm
Btw : Nisan reka uru kad cu postat. Sutra u podne... onda cu ic ca pa kad se vratin u 5 sati popodne vidit cu ko je dobija...
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 30 2008 12:24pm
Quote (Zajeb @ Sun, Nov 30 2008, 06:23pm)
Btw : Nisan reka uru kad cu postat. Sutra u podne... onda cu ic ca pa kad se vratin u 5 sati popodne vidit cu ko je dobija...


ti si kralj
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll