Quote (Znid @ Sun, 30 Nov 2008, 02:44)
U srijedu polažem f...... vozački,nadam se da ću proč jer me auto čeka.....
Aj sretno!
Sjecam se kad sam polagao da sam odma na izlasku s parkinga okrznuo zadnjim kotacem rubnik. Pomislio sam "jebiga past cu - ma ko ga jebe" i odvozio posve opusteno dalje.
Na kraju voznje "brko" sa zadnjeg sica nes promrmljo "da je bilo bez greske i da mi cestita na polozenoj voznji."
Dakle sam opusteno i bez straha!