Quote (Kennoth @ Fri, Nov 28 2008, 06:33pm)
Sve staro. Ali onaj forum me uvijek nasmije.
Sto radi nijema djevojcica bez dva prsta?
Muca
pff
morbidno
ono tipa šta radi osoba bez glave? (dekapitirana)
a ne radi ništa jer je mrtva. i to kao smješno, ma omg...