Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:50pm)
bizi se tek otvorija doli u starome blizu labineze prije di je bila , pokraj stare kuce...
virus ti je sad ovako : 1 kat kafic + igraona , 2 kat disko , 3 kat kino i ps3
i oni božo konobar je peder cini mi se , narucija kavu on nesto ka uvatija me za nogu koda smo skupa ovce cuvali ... pff koji lik

Quote (Cheso @ Thu, Nov 27 2008, 05:52pm)
ja brijem da su ovi online shops the best, jer online biras majicu po kvaliteti velicini i kvaliteti printa ili sivanog dodatka,
sjedis doma ko car, zapalis joint i dodje ti majica : D
gg
a ove ne tiskare random po placevima i uz more, upitna je kvaliteta reko bi...
ma nesto jednostavno brate cu napravit nista extra tako sto jeftinije to bolje
This post was edited by cppjole on Nov 27 2008 11:52am