d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Netko Zna? > Y
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 11:50am
bizi se tek otvorija doli u starome blizu labineze prije di je bila , pokraj stare kuce...
virus ti je sad ovako : 1 kat kafic + igraona , 2 kat disko , 3 kat kino i ps3
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Nov 27 2008 11:52am
ja brijem da su ovi online shops the best, jer online biras majicu po kvaliteti velicini i kvaliteti printa ili sivanog dodatka,

sjedis doma ko car, zapalis joint i dodje ti majica : D

gg



a ove ne tiskare random po placevima i uz more, upitna je kvaliteta reko bi...
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:52am
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:50pm)
bizi se tek otvorija doli u starome blizu labineze prije di je bila , pokraj stare kuce...
virus ti je sad ovako : 1 kat kafic + igraona , 2 kat disko , 3 kat kino i ps3


i oni božo konobar je peder cini mi se , narucija kavu on nesto ka uvatija me za nogu koda smo skupa ovce cuvali ... pff koji lik biggrin.gif



Quote (Cheso @ Thu, Nov 27 2008, 05:52pm)
ja brijem da su ovi online shops the best, jer online biras majicu po kvaliteti velicini i kvaliteti printa ili sivanog dodatka,

sjedis doma ko car, zapalis joint i dodje ti majica : D

gg



a ove ne tiskare random po placevima i uz more, upitna je kvaliteta reko bi...



ma nesto jednostavno brate cu napravit nista extra tako sto jeftinije to bolje wink.gif

This post was edited by cppjole on Nov 27 2008 11:52am
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Nov 27 2008 11:53am
ma boze ti je najveci kralj gore , on ti je takav uvik , legenda je ! Ocemo sutra na kavu u bizija ? kad ja dodem i skole , doci ce ovi bivsi igraci diabla , stariji su tako da neces biti u balavom drustvu ... kao sta me ti navodis biggrin.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:55am
Quote (OnlyInMemories @ Thu, Nov 27 2008, 05:53pm)
ma boze ti je najveci kralj gore , on ti je takav uvik , legenda je ! Ocemo sutra na kavu u bizija ? kad ja dodem i skole , doci ce ovi bivsi igraci diabla , stariji su tako da neces biti u balavom drustvu ... kao sta me ti navodis biggrin.gif


ma nisan ja tebi reka da si balav , nego mi je "gušt" rec ti mlaji ka sta su i meni govorili stariji ima par godina hehe biggrin.gif , bozo je as zjbajen se ja biggrin.gif , hmm mogli bi na kavu a koji su to "bivsi" igraci d2? navedi mi ih biggrin.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 11:55am
ali moja prija je sebi u gradu isprintala majicu, i nemos virovat slika je svitlila u mraku lol biggrin.gif
btw ko ce mi pomoc napisat gospodu glembajeve za sutra ujutro sad.gif moram imat pozitivno jer i ako imam sve petice a to jedan padam hrvatski sad.gif
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 27 2008 11:56am
Quote (leona @ Thu, Nov 27 2008, 05:55pm)
ali moja prija je sebi u gradu isprintala majicu, i nemos virovat slika je svitlila u mraku lol biggrin.gif
btw ko ce mi pomoc napisat gospodu glembajeve za sutra ujutro sad.gif moram imat pozitivno jer i ako imam sve petice a to jedan padam hrvatski sad.gif


dobro je reka cheso , google ftw nadji je priko googlya
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 27 2008 11:56am
Quote (leona @ Thu, Nov 27 2008, 05:55pm)
ali moja prija je sebi u gradu isprintala majicu, i nemos virovat slika je svitlila u mraku lol biggrin.gif
btw ko ce mi pomoc napisat gospodu glembajeve za sutra ujutro sad.gif moram imat pozitivno jer i ako imam sve petice a to jedan padam hrvatski sad.gif


ja cu pomoc pm me XD
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 27 2008 11:57am
ne mogu jer nisu takva pitanja....... sad.gif
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 27 2008 11:57am
Quote (leona @ Thu, 27 Nov 2008, 19:55)
ali moja prija je sebi u gradu isprintala majicu, i nemos virovat slika je svitlila u mraku lol biggrin.gif
btw ko ce mi pomoc napisat gospodu glembajeve za sutra ujutro sad.gif moram imat pozitivno jer i ako imam sve petice a to jedan padam hrvatski sad.gif


http://hr.wikipedia.org/wiki/Gospoda_Glembajevi

glembajevi su lagani bar smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll