d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski >
Poll > Sci-fi Serije > Anketa, Samo Za Ljubitelje
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Nov 26 2008 03:13am
Startrek gg ofc smile.gif

moja lista ovako nekako :

1. Next Generation [ Picard, Riker, Data ftw ]
2. Enterprise [ T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, T'Pol, isse kako je dobra... al ajde ni prica mi nije losa ]
3. Voyager [ daleko najbolja prica... al niti jedan lik mi nije neki pro ^^ ]
4. DS9 [ Chief O'Brien & Odo ftw ^^ ]
5. Original
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 26 2008 04:23am
Sve je jebeno od navedenog, najdraze mi je Next Generation radi jebene glumacke postave..

Preporucio bi ti jos Supernatural, mozda sam jos pod afektom jer sam frisko gledo al trenutno mi je to najdraza Sf serija,
glavni likovi su carevi, tema je zakon, gluma je savrsena, zene su dobre tongue.gif i apsolutno svaka epizoda je prejebena, nema nekih neuhodanih gluposti..
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 26 2008 05:20am
Quote (The_Outsider @ Wed, 26 Nov 2008, 07:58)
jeste vidli trailer za novi film

izgleda veoma simpaticno smile.gif smile.gif

kirk u mladim danima i to tongue.gif


http://www.startrekmovie.com/


super izgleda trailer!!! drool.gif drool.gif drool.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 26 2008 05:52am
Heroji su mi preludi tongue.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 26 2008 07:18am
stargate sam gledao...
prelose
waste of megabajts za dl ^^

heroes icon_pointr.gif kids
enterprise ftw

stara mi je big fan... po njoj je next generation bolji od deep space...
stvar ukusa...


This post was edited by m4tej on Nov 26 2008 07:18am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 26 2008 07:46am
[QUOTE=Elfen Lied,Wed, Nov 26 2008, 09:13am]Startrek gg ofc smile.gif

moja lista ovako nekako :

3. Voyager [ daleko najbolja prica... al niti jedan lik mi nije neki pro ^^ ]

hm, ne bih se složio. 7 od 9, hirogenski lovci, vrsta 4773 ili koji je več broj, borg,
za mene definitvno 1 lik odskače od svih to je Q.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 26 2008 08:03am
[QUOTE=Dr_Feelgood,Wed, Nov 26 2008, 01:46pm][QUOTE=Elfen Lied,Wed, Nov 26 2008, 09:13am]Startrek gg ofc smile.gif

moja lista ovako nekako :

3. Voyager [ daleko najbolja prica... al niti jedan lik mi nije neki pro ^^ ]

hm, ne bih se složio. 7 od 9, hirogenski lovci, vrsta 4773 ili koji je več broj, borg,
za mene definitvno 1 lik odskače od svih to je Q.[/QUOTE]

q je peder
time traveler...
as ti ga al jebe onog picarda taj Q ^^
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 26 2008 08:05am
bs galactica je meni smece zivo

ali ds 9 OWNAJU , ka i svi star trekovi , ofc tu su i star warsi
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 26 2008 08:06am
Od gore navedenog St: Tng definitivno. Iako nijedan poll ne priznajem bez moje najdraze serije The Outer Limits sleep.gif

Heroesi su mi prejebeni, ali sam ih gledao samo na novoj
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 26 2008 08:24am
[QUOTE=m4tej,Wed, Nov 26 2008, 02:03pm][QUOTE=Dr_Feelgood,Wed, Nov 26 2008, 01:46pm][QUOTE=Elfen Lied,Wed, Nov 26 2008, 09:13am]Startrek gg ofc smile.gif

moja lista ovako nekako :

3. Voyager [ daleko najbolja prica... al niti jedan lik mi nije neki pro ^^ ]

hm, ne bih se složio. 7 od 9, hirogenski lovci, vrsta 4773 ili koji je več broj, borg,
za mene definitvno 1 lik odskače od svih to je Q.[/QUOTE]

q je peder
time traveler...
as ti ga al jebe onog picarda taj Q ^^[/QUOTE]

uuu, majku mu nisam znao da je on gay. sorry. hm, pretpostavljam da je još i ratni profiter uz to. i ko zna šta još^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll