[QUOTE=m4tej,Wed, Nov 26 2008, 02:03pm][QUOTE=Dr_Feelgood,Wed, Nov 26 2008, 01:46pm][QUOTE=Elfen Lied,Wed, Nov 26 2008, 09:13am]Startrek gg ofc

moja lista ovako nekako :
3. Voyager [ daleko najbolja prica... al niti jedan lik mi nije neki pro ^^ ]
hm, ne bih se složio. 7 od 9, hirogenski lovci, vrsta 4773 ili koji je več broj, borg,
za mene definitvno 1 lik odskače od svih to je Q.[/QUOTE]
q je peder
time traveler...
as ti ga al jebe onog picarda taj Q ^^[/QUOTE]
uuu, majku mu nisam znao da je on gay. sorry. hm, pretpostavljam da je još i ratni profiter uz to. i ko zna šta još^^