Quote (cro_dominik @ Tue, Nov 25 2008, 11:03pm)
Radim neku polunocnu smjenu i crkavam od dosade, dajte neki vic il slicno da vrijeme brze proleti

evo ga! samo sam to ceko! smece celavo skuzilo da moze na jsp na poslu...

btw da se zna, strvina nema internet doma pa igra kod mene na drugom kompu, zato nesmije na jsp

sirotinjo i Bogu si teska
This post was edited by Legna on Nov 25 2008 07:32pm