Quote (m4tej @ Mon, Nov 24 2008, 07:06pm)
ako sam se pred godinu dana joino na jsp, a do tada sam mogao bez forum golda igrat 6 godina i bio sam jako dobar...... mislim da mogu i neku random game kao ladder slasher igrat bez forum golda jel?
pa .. ako ti se da klikat do besmislice .. iskreno puldio bis ili brzo odustao ...preporucam ti kupi neki malo b olji dmg charm ili wepon do lvla 20 i onda ce ti bacat neke iteme ... pa stavljas u market pa cekas da neko kupi ;p
haha lol umro si ^^
kazem ti da krenes s barbarianom ili koji je ono vec na lvli jedan kupis axe dmg 35-6x za 1 fg

i deres
This post was edited by Usc_abaddon on Nov 24 2008 01:10pm