Quote (Rakshasas(KD) @ Mon, Nov 24 2008, 11:40am)
Fora je ..
Ma u Zadru je stadion najjaci ( ako ono mos nazvat stadionom ) , lipo ti je ZID out i to je to.. kad je poginija Custic onaj... bas san se danas bija sitija toga neznan zasto,...
Ajde ajde, Gradski Vrt je nenadjebiv...