Quote (Legna @ Sun, Nov 23 2008, 01:30am)
ne pijem i nikad se nisam napio u zivotu

jel ima jos takvih?

priblizno takav
Quote (eddy_hc @ Sun, Nov 23 2008, 12:12am)
hehe.aj guštaj.
mislim se sad i ja instalirat cs.
dobar ti je onaj link di je posta momak na "cs" topicu i oni link za patch.... jucer san skinija i instalira doda server i šišaj ... gg
This post was edited by cppjole on Nov 23 2008 08:08am