Quote (eddy_hc @ Wed, 19 Nov 2008, 13:26)
lol!
vječna prepirka između mene i ostatka hrvatskih igrača.
Ja ne kažem da je to cser pala onda ili etc. ali je moguće imat 75 block bez iti jednog stata stavljenog u dex.
Znam jer sam ima takvoga, i jer Saku uvik ima takvoga...
ma zajebavam se ofc!
moze se samo zavisi za sta ga pravis. saku ne treba hp sa svojim palom. znas dobro cemu njemu sluzi taj pala
relacija "town-tristram-town"