d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sjecanje Jednog Mulca > Yes
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 18 2008 08:25pm
moram se složit sa Legnom, iako bi ima šta za dodat, al ne želim dalje širit temu

najmanje šta mi možemo učinit je ne dopustit da ti ljudi i njihova žrtva padnu u zaborav

Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Nov 19 2008 01:18am
Necemo ih zaboravit, mi koji se zelimo sjetit... nadam se da smo ipak u vecini, ...
A skupa s njima i sve one druge koji su bili za nas svih spremni kada je trebalo.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Nov 19 2008 02:38am
Quote (JaBaSh @ Tue, Nov 18 2008, 04:04pm)
Slava im...
Ono sto se poslije dogadalo u hrv. politici nn sad. Neki se od palih heroja i danas okrecu u grobu zbog toga.


pokopali su iz zive??
lol
salu na stranu...
rest in peace
ne sjecam se nicega posto sam se tek rodio 92 ali kako cujem.... uzas
vjecna im slava
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 19 2008 05:39am
Rest In Peace.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 19 2008 06:49am


ako treba koga krivit! veliki vojskovodja!

This post was edited by bahamontik on Nov 19 2008 06:50am
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 19 2008 11:04am
Quote (bahamontik @ Wed, 19 Nov 2008, 13:49)
http://static.flickr.com/28/64241627_7cc6d4f6ed.jpg

ako treba koga krivit! veliki vojskovodja!


Otvori zaseban topic za pljuvanje, ovdje to nije tema.
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 19 2008 05:00pm
Quote (nugard @ Wed, Nov 19 2008, 05:04pm)
Otvori zaseban topic za pljuvanje, ovdje to nije tema.


upravo tako , ovo je dan kad se prisjecamo heroja . a ne koga krivit ili hvalit ...
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Nov 20 2008 05:33pm
Malo san zakasnija ode jebiga nije me bilo.

R.I.P

Na vješalima. Suha kao prut.
Na uzničkome zidu. Zidu srama.
Pod njome crna zločinačka jama,
Ubijstva mjesto, tamno kao blud.
Ja vidjeh negdje ladanjski taj skut,
Jer takvo lice ima moja mama,
A slične oči neka krasna dama:
Na lijepo mjesto zaveo me put!
I mjesto nje u kobnu rupu skočih
I krvavim si njenim znojem smočih
Moj drski obraz kao suzama.
Jer Hrvatsku mi moju objesiše,
Ko lopova, dok njeno ime briše,
Za volju ne znam kome, žbir u uzama!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 20 2008 06:11pm
Sva čast i slava živim i palim u obrani Vukovara.
Svi mi bez iznimke upravo njima najviše dugujemo za obranu Hrvatske. Baš na Vukovaru i agresor i taj "veliki svijet" je shvatio kolika i kakva je hrvatska odlučnost u obrani države.

Slava im.
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 20 2008 11:38pm
Quote (Zajeb @ Fri, 21 Nov 2008, 01:33)
Malo san zakasnija ode jebiga nije me bilo.

R.I.P

Na vješalima. Suha kao prut.
Na uzničkome zidu. Zidu srama.
Pod njome crna zločinačka jama,
Ubijstva mjesto, tamno kao blud.
Ja vidjeh negdje ladanjski taj skut,
Jer takvo lice ima moja mama,
A slične oči neka krasna dama:
Na lijepo mjesto zaveo me put!
I mjesto nje u kobnu rupu skočih
I krvavim si njenim znojem smočih
Moj drski obraz kao suzama.
Jer Hrvatsku mi moju objesiše,
Ko lopova, dok njeno ime briše,
Za volju ne znam kome, žbir u uzama!


pa nisi bas smile.gif vidio sam topic..
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll