Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 21 Nov 2008, 02:25)
pa 70% ljudi je koristilo loader. zbilja mi nije jasna odluka da banaju zbog loadera. recimo hc classic ni nemoš igrat bez loadera, jer češ 99% ripat.
vjerojatno oče u ovoj krizi malo zaraditi na prodaji starog softvera.
loader je jedan od najvecih hackova sta tu nije jasno?
kakve veze ima stari software s loaderom?