d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Izbacilo Me > B.net
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Nov 21 2008 12:52am
Nije istina da ces ripat bez loadera. Ako si dovoljno pazljiv neces, ako ti zalaga i krepas loader te nece spasit.

Sva ta sranja su ubila ono sto je d2 jedva i imao sam po sebi, dobar teamplay.
Ne znam postoje li 3 covjeka na bnetu koji bilo classic bilo lod pvm igraju skupa da se kuze bez da ista govore. Sve se svelo na stupid sorc go hot stupid baba bo i pala hamer obavi ostalo. Za takvu igru naravno da ti treba loader,
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 21 2008 12:58am
Quote (Dr_Feelgood @ Fri, 21 Nov 2008, 02:25)
pa 70% ljudi je koristilo loader. zbilja mi nije jasna odluka da banaju zbog loadera. recimo hc classic ni nemoš igrat bez loadera, jer češ 99% ripat.
vjerojatno oče u ovoj krizi malo zaraditi na prodaji starog softvera.


loader je jedan od najvecih hackova sta tu nije jasno?
kakve veze ima stari software s loaderom?
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll