Quote (m4tej @ Mon, Nov 17 2008, 10:37am)
gledam sada Z
imam 3 dvda
500 epizoda
zapeo sam na prvoj sezoni (saiyan saga na 11 epizodi.... sad su se krilin, yamcha i ona 2 kretena vraitli iz time machina)
ako ti to sta znaci... dakle ok je crtic... da nastavim? =)
nastavi naravno, meni je saiyan saga najaca, pogledo sam vise puta i Z i Gt, imam sve epizode i filmove

jednom kad se uvuces u to je prejebeno
+ skidam Z prejebene kvalitete 60 gb, tek je na 37 %, za godinu i nesto je gotovo haha
Quote (Kennoth @ Mon, Nov 17 2008, 11:13am)

DBZ sam obozavao kao mali, tj dok su ga prenosili na novoj
na novoj je bilo ono dok je mali, to jos jedino nisam sve pogledo morat cu smoc vremena za to, al Z i Gt su ozbiljniji i puno bolji
obican dragon ball je bio parodija na neki japanski film o djetetu majmunu, kasnije za Z je poceo radit za malo ozbiljniju publiku i postigo masan uspjeh..
btw uskoro film dolazi i bit ce totalno smece...