Quote (Titan_st @ Wed, Nov 12 2008, 02:11pm)
Lol zavarit cu koje oprostajke nebi da ide zivit u japan 10 godina, i ostavlja zenu dicu mater i oca
a plakanje radi lokanih akauntova ne komentiras!?!?
jucer se ekipa gubila po forumu.. ko da je WW III
sprovodi su nula bodova