Quote (bahamontik @ Thu, Nov 13 2008, 11:02am)
vidi jel tebi sta pobanalao Doture! joj da mi je zgrabit lika i provuc ga malo kroz sake koji je odgovoran za ovo! ajme kako bi se nasladija! JOS SE NE MOGU SMIRIT! ovo mi je treci ban u povijesti diabla i najvise me boli! smrc smrc!
nije meni ništa banalo provjerija san....
btw brane ne šalji mi pm neš od mene dobit cd keyeve
nikom nedam to a najmanje tebi