d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga 2 ! > Sto Mislite O Vjeri?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 9 2008 07:27am
Pa ono svi vise manje volimo Diabla haha biggrin.gif
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 9 2008 07:28am
Jel zna tko od vas sto je to Church of Satan? Prvo i osnovno, nema veze sa vragom, vec je vrag samo simbolika da vjera i opcenito ljubi bliznjega svoga nema smisla. Radili smo tu temu prosle godine pod Etikom i dosta je zanimljiva. Recimo imaju svoje zapovijedi poput ako ti netko nesto nazao ucini, ti mu vrati jace, sto je zapravo kako svi zivimo svoj zivot zar ne? (bez laznog licimjerja)

Inace nisam 'sotonjara' samo mislim da pase temi :=)
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 9 2008 07:33am
ivangozu, Rakshasas(KD), Legna
spam inc
Member
Posts: 9,747
Joined: Mar 6 2005
Gold: 680.00
Nov 9 2008 07:37am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, 9 Nov 2008, 13:07)
Vjerujem u Boga ali ne u crkvu kao vjersku instituciju zato što se popovi previše petljaju u teme ne vezane za vjeru sleep.gif


ofc ... slazem se smile.gif
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Nov 9 2008 07:47am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Nov 9 2008, 12:07pm)
Vjerujem u Boga ali ne u crkvu kao vjersku instituciju zato što se popovi previše petljaju u teme ne vezane za vjeru sleep.gif


Bozanic Ftw!
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Nov 9 2008 07:53am
ja vjerujem u boga, crkvu itd. itd.
al nesvidja mi se jer svecenici, casne jako forsiraju odlazak u crkvu
kako sam ja ove godine krizmenik, moro sam otic da se prijavim
i sad na razgovoru kaze zenska: ok, katehezu ces imat petkom, a kako bi sazno u kolko sati- dodji na misu huh.gif
na katehezi: imat cemo sljedeci tjedan roditeljski u srijedu, u kolko sati- saznat cete na misi stupid.gif
jel to ok da nas tak teraju na misu, ja ionak idem svake nedelje, nije mi bed, neg to nije normalno sta ce sve ucinit kak bi dosli na misu
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 9 2008 08:43am
mislim da su popovi sve sebi prilagodili, vejra nije isto sta je i prije bila
cak su se i zapovjedi totalno prominile
ljudi su prije imali strahopostavanje prema Bogu...
a sada moj pop vozi novog audia kakvog nema niko u ulici wink.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Nov 9 2008 08:43am
vjera ftw
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 9 2008 09:25am
"vjeruj u ljubav..."
mene su ucili da je Bog ljubav tako da u tom smislu vjerujem...
Na svecenike gledam ko na normalne ljude.. ima par takvih koji su me puno tog naucili i dobri su prijatelji...ofc ima i kretena..
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 9 2008 09:28am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 9 Nov 2008, 13:27)
Pa ono svi vise manje volimo Diabla haha biggrin.gif


nego tongue.gif i baala tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll