ja vjerujem u boga, crkvu itd. itd.
al nesvidja mi se jer svecenici, casne jako forsiraju odlazak u crkvu
kako sam ja ove godine krizmenik, moro sam otic da se prijavim
i sad na razgovoru kaze zenska: ok, katehezu ces imat petkom, a kako bi sazno u kolko sati- dodji na misu
na katehezi: imat cemo sljedeci tjedan roditeljski u srijedu, u kolko sati- saznat cete na misi
jel to ok da nas tak teraju na misu, ja ionak idem svake nedelje, nije mi bed, neg to nije normalno sta ce sve ucinit kak bi dosli na misu