Quote (Kennoth @ Sat, 8 Nov 2008, 16:12)
Odvratna glazba. Korov dobre glazbe. Ali kolko vidim nitko ne voli a narodnjacki klubovi uvijek puni. Pa si ti sad misli
pa to je bar jednostavno.. evo naprimjer ja ne idem van radi glazbe nikad.. idem se zajebavat.. glazbu sto slusam slusam kod kuce..
odem 1-2 puta godisnje u neki "narodnjacki klub" cisto da vidim te face i malo se nasmijem to je sve.
ljudi se van idu pokazat jbga. Ako to za mene znaci sjedenje na bankini meni super
This post was edited by sid_hr on Nov 8 2008 08:24am