d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Eo Ga! > Sta Mislite O Narodnjacima?
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 8 2008 07:22am
ne mislim
Member
Posts: 6,102
Joined: Oct 20 2007
Gold: 810.00
Nov 8 2008 07:26am
ftw tongue.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Nov 8 2008 07:48am
narodnjaci - glazba za maloumne ljude koji nemogu shvatit normalne tekstove....
to je generalno sranje od glazbe
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 8 2008 07:54am
mislis na narodnu glazbu ili sta? ne razumijem
al dalo se primjetit da ti ne volis to o cemu pises nego da volis pare..
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 8 2008 07:56am
Jednostavno ko voli nek izvoli neću ja sad nekog mrzit zbog toga koju glazbu sluša to rade maloumni ljudi koji traže povod da mrze nekog baš me briga ja slušam kaj se meni sviđa a za ostale me baš zaboli tongue.gif stoga dr.feelgood mislim da sam sve rekla
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 8 2008 08:02am
Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sat, 8 Nov 2008, 15:56)
Jednostavno ko voli nek izvoli neću ja sad nekog mrzit zbog toga koju glazbu sluša to rade maloumni ljudi koji traže povod da mrze nekog baš me briga ja slušam kaj se meni sviđa a za ostale me baš zaboli tongue.gif stoga dr.feelgood mislim da sam sve rekla


nisi sve rekla.. zelim da mi se razjasni sto smatra pod "narodnjaci" takav zanr za mene ne postoji.
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 8 2008 08:05am
Quote (sid_hr @ Sat, 8 Nov 2008, 14:02)
nisi sve rekla.. zelim da mi se razjasni sto smatra pod "narodnjaci" takav zanr za mene ne postoji.


narodnjaci tj. narodna muzika i cajke nisu jedno te isto, narodna muzika je ono kaj su slušali naši starci kad su išli na fešte i kad ideš na neke svadbe ili krstitke pa se pušta muzika koju je u ono vrijeme slušao narod, a cajke su druga priča, a ja neznam jel on svira cajke ili narodnu muziku jer ljudi dosta često brkaju to dvoje
Banned
Posts: 8,813
Joined: Nov 1 2008
Gold: 10.80
Warn: 100%
Nov 8 2008 08:12am
Odvratna glazba. Korov dobre glazbe. Ali kolko vidim nitko ne voli a narodnjacki klubovi uvijek puni. Pa si ti sad misli
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 8 2008 08:15am
Quote (Kennoth @ Sat, 8 Nov 2008, 14:12)
Odvratna glazba. Korov dobre glazbe. Ali kolko vidim nitko ne voli a narodnjacki klubovi uvijek puni. Pa si ti sad misli


to je uvijek tako niko neće priznat :/
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 8 2008 08:22am
Quote (Kennoth @ Sat, 8 Nov 2008, 16:12)
Odvratna glazba. Korov dobre glazbe. Ali kolko vidim nitko ne voli a narodnjacki klubovi uvijek puni. Pa si ti sad misli


pa to je bar jednostavno.. evo naprimjer ja ne idem van radi glazbe nikad.. idem se zajebavat.. glazbu sto slusam slusam kod kuce..
odem 1-2 puta godisnje u neki "narodnjacki klub" cisto da vidim te face i malo se nasmijem to je sve.
ljudi se van idu pokazat jbga. Ako to za mene znaci sjedenje na bankini meni super smile.gif

This post was edited by sid_hr on Nov 8 2008 08:24am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll