Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 09:06)
igra je za četnički klub, čiji navijači u to vrime sa arkanom napadaju istočnu slavoniju, a cigo se bori za boje tog kluba
ne vidim poveznicu izmedju ove dvije boldane rijeci!
nista sporno na 1. klipu; svatko tko je igrao nogomet zna da na guranje uzvracas guranjem i to je to.
2. nema veze s prosineckim (osim sto igra za zvezdu i malo ga snimaju eto tak...).
siriti i stalno ponavljati ono sto se dogodilo je zamorno, debilno i mene vise iritira, al opet svatko ima pravo na misljenje!
ne zamjeram ti nimalo i ne okrivljujem te (da nebi ispalo tak nest..)..
jebote pa nisu nogometasi napadali i razarali Hrvatsku nego debili! To sto debila ima svugdje svi znamo!