d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zašto Mrzin Prosinečkog
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 6 2008 04:15pm
Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 00:11)
pa fala bogu, ALI

u to vrime.. vođa navijača crvene zvezde (valjda se znaš ko je bija) kreće u pohode na borovo selo i istočnu slavoniju.. na prvu crtu idu upravo navijači tog kluba.. za kojeg se počea tuč prosinečki

mene ne boli kurac na to.. ne mrzin srbe, ali mrzin cigane ka sta je on


je, prosinečki mu je reka; "daj molim te napravi pokolj u borovu selu"
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Nov 6 2008 04:21pm
4:0 gg
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 6 2008 04:28pm
Rastavili su ih...

Cek ako san dobro shvatija mrzis prosineckog zato sto je igra u zvezdi i ovdi nije nista poduzea ?

This post was edited by Rakshasas(KD) on Nov 6 2008 04:32pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 6 2008 04:48pm
Ja mrzim prosinečkog zato jer ga je Ćiro u polufinalu protiv francuske ostavija na klupi.

A dva dana kasnije je bez problema razbija nizozemce. Đubre jedno.

Zajebi broncu i treće misto na svitu, to je zakurac.

Bar je prije toga za Hrvatsku državu čulo 4,8% svjetske populacije.

A nakon toga čulo je pola zemaljske kugle. Smrad jedan.
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Nov 6 2008 04:50pm
zašto?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Nov 6 2008 04:52pm
Quote (nugard @ Thu, 6 Nov 2008, 23:48)
Ja mrzim prosinečkog zato jer ga je Ćiro u polufinalu protiv francuske ostavija na klupi.

A dva dana kasnije je bez problema razbija nizozemce. Đubre jedno.

Zajebi broncu i treće misto na svitu, to je zakurac.

Bar je prije toga za Hrvatsku državu čulo 4,8% svjetske populacije.

A nakon toga čulo je pola zemaljske kugle. Smrad jedan.


ha ha.
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 7 2008 01:06am
Quote (Rakshasas(KD) @ Thu, 6 Nov 2008, 23:28)
Rastavili su ih...

Cek ako san dobro shvatija mrzis prosineckog zato sto je igra u zvezdi i ovdi nije nista poduzea ?


igra je za četnički klub, čiji navijači u to vrime sa arkanom napadaju istočnu slavoniju, a cigo se bori za boje tog kluba
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 7 2008 03:00am
Quote (Razakel @ Fri, 7 Nov 2008, 09:06)
igra je za četnički klub, čiji navijači u to vrime sa arkanom napadaju istočnu slavoniju, a cigo se bori za boje tog kluba


ne vidim poveznicu izmedju ove dvije boldane rijeci!
nista sporno na 1. klipu; svatko tko je igrao nogomet zna da na guranje uzvracas guranjem i to je to.
2. nema veze s prosineckim (osim sto igra za zvezdu i malo ga snimaju eto tak...).
siriti i stalno ponavljati ono sto se dogodilo je zamorno, debilno i mene vise iritira, al opet svatko ima pravo na misljenje!
ne zamjeram ti nimalo i ne okrivljujem te (da nebi ispalo tak nest..)..

jebote pa nisu nogometasi napadali i razarali Hrvatsku nego debili! To sto debila ima svugdje svi znamo!

Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 7 2008 04:56am
Ja neznan sta ste se svi okomili na te srbe omg...
Uostalom kad si ti vidija zadnji put srbina ?

Pa dajte ljudi vise s tim srbo-hrvatskim sranjima, pa nismo mi hrvati sveci...
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 7 2008 07:55am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 7 Nov 2008, 12:56)
Ja neznan sta ste se svi okomili na te srbe omg...
Uostalom kad si ti vidija zadnji put srbina ?

Pa dajte ljudi vise s tim srbo-hrvatskim sranjima,  pa nismo mi hrvati sveci...


svaki dan ih vidim biggrin.gif idem na kave s njima.. idem van s njima.. zasto? tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll