d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sta Mislite
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2008 10:48am
Obamu će Pukanić-irat i stari će dobit.
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Nov 4 2008 01:39pm
Quote (Titan_st @ Tue, Nov 4 2008, 12:08pm)
ne mislim


slazem se biggrin.gif
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Nov 4 2008 05:12pm
Quote (nugard @ Tue, Nov 4 2008, 02:21am)
stari


da mi je znat po cemu ti mislis da ce stari dobit a ne "crnac"?
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Nov 5 2008 04:09am
Quote (nesius @ Tue, 4 Nov 2008, 03:31)
oće, u jaketu...


daleko najjači izraz

"dobija je u jaketu" ili "izbit ću te iz cipela bog te jeba"

wink.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Nov 5 2008 04:56am
A eto izgleda da je dobija obama tongue.gif

ma ubice ga 100%
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Nov 5 2008 04:57am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, Nov 5 2008, 10:56am)
A eto izgleda da je dobija obama tongue.gif

ma ubice ga 100%


ofc ^^ kkk
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Nov 5 2008 08:32am
baš mi je drago kaj je dobio sam mi je ža ak će ga likvidirat unutar god dana
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Nov 5 2008 09:22am
Quote (Rakshasas(KD) @ Wed, 5 Nov 2008, 12:56)
A eto izgleda da je dobija obama tongue.gif

ma ubice ga 100%


ma to! samo optimisticno! smile.gif

ko ce ga ubit? zasto? malo pretjerujete!
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Nov 5 2008 11:26am
Quote (eddy_hc @ Tue, Nov 4 2008, 08:50am)
Ja isto mislim da Obama neće dobit.
Mene nije briga za to, ali sumnjam da će Amerikanci dopustit da im Afroamerikanac bude na vlasti.


ne, nego će na vlast stavit bivšeg kjukluksklanovca i sadašnjeg kriptofašistu....
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Nov 5 2008 11:47am
Quote (Dr_Feelgood @ Wed, 5 Nov 2008, 19:26)
ne, nego će na vlast stavit bivšeg kjukluksklanovca i sadašnjeg kriptofašistu....


McCain je par puta proglašen za najumjerenijeg republikanca, zato je i izabrana Palin kako bi privukla konzervativniju populaciju iz republikanske stranke. Na kraju se ispostavilo da je glupa ka kurac i uz buševu prethodnu politiku ispala najveći teret Johnu McCainu.

Izgubija je na preeliminarnim stranačkim izborima 2000. godine baš zato jer nije bija radikalan kao njegov tadašnji suparnik George Bush. Već 30 godina je jedini visokopozicionirani republikanac koji podržava pravo na pobačaj.

Tako da ta priča o "kjukluksklanovc" i "kriptofašistu" ne drži vodu, čak niti blizu.

Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll