Quote (Legna @ Tue, Nov 4 2008, 09:24pm)
Adobe Photoshop 7.0 ti je ok
ma to suxa =)
skini si adobe photoshop CS3 ako oces nesto naucit oko sigova i to.... ako nemos nac CS2 ti je isto dobar
weeeeeeeeeeeeeeee sad dolazi i CS4 (al nemoj se time zamarati kenny skini jedan od prethodna 2) =)