eh jbg, igrala sam neki dan sa poljicama da dignem 2-3 lvl

e: bia bi red da se vrati malo ekipa na hc, meni soft nije napet,a sve mi je dosadnije igrat sama

kad se vratite vi, doc ce sigruno i jos stare ekipe
This post was edited by leona on Nov 2 2008 04:41am