i ja igram.... sam hammeru treba enigma, cta i neki bootse pa je ok (doduse jos torch i anni onda al ko jebe to, moze se bez toga)
a enigmu likovi prodaju za 55 fgsnekad tak da ovih dana prodaje i saram po jsp-u da nadjem nigmu i jos kojih 30 fgs za cta