Quote (waYOke @ Sat, Nov 1 2008, 02:35pm)
preferiram pve... al cek da dode wotl... 1 da prista zrokam za alijancu do 80 pa moram na korgalu rolat nesto (brijem druju) jer cu upast u Suzu.... znam svu ekipu rl pa ono

e jbga onda ^^ al morat ces jednog dana zahordat pa se vidimo

E: sam nemoj nikad igrat na pve serveru, ja sam odjebo i neke rl frendove radi tog, prejadno ti je..
This post was edited by Legna on Nov 1 2008 07:53am