omg nugard dude, kak mozes uopce pomislit to
nije bas slicna situacija jos jednom sam bio optuzen al u tom scammer acuzationu sam imo srece da je lik bio retardiran pa mi je na pm poslo da priznaje da me je scammao ali ajmo podjelit iznos po pola i neka se zaboravi, ja sam to postao na forum kao gg prove ali jbg lik nije bio kaznjen jer se radillo o ilegal trade cd key vs 100 fg, i slusaj nuggard imam 300 tradeova samo ovaj mjesec to ti govori dosta o tome kroz kakvu sam sve bagru proso od scammera do tradera... al ovako nesto jos nisam dozivio mada sam oduvjek bio svjestan da je moguce nekom ovako smjestit.
ja sam ovo mogo lagano ucinit da niti ne postoji s laganih 220 fg ali ja cu radje riskirat 10k jer mi to manje znaci nego da me lik ovako sjebo, to bi mi povrjedilo ponos, btw na koncu jos se nadam da cu ja zakljucat njega.
mada su sanse li la, moderi za sada se ne usude radit nikakav reply vidjet cemo uskoro.