d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Mafijaski Atentati > Yap
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Oct 23 2008 04:31pm
Quote (cppjole @ Thu, 23 Oct 2008, 20:23)
bas bi volija znat detalje


a šta misliš odakle mu lova za Nacional? jedan obični novinar da ima tu lovu?
vlasnik? heh
kako je živija, tako je i završija. mislija san da će i prije...
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Oct 23 2008 04:40pm
da je bio pametan pokupio bi milijune i negdje u finsku... gg

jebes ovo kad svaki klosar puca na tebe za kutiju cigareta ^^
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 23 2008 05:08pm
Pa ovo vodi na bolje tongue.gif
Stari moj , ovo vise nema pameti, od sad na fax iden u pancirki eto slucajno da nebi koji metak zaluta jer ovo u Zg je postala ludnica biggrin.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Oct 23 2008 11:37pm
Quote (nugard @ Thu, Oct 23 2008, 08:36pm)
Čovik koji se hvalija da su mu predsjednik Mesić i Hrvoje Petrač najbolji prijatelji, mora bit primazan svim mastima.

On je jednostavno mafijaški novinar ka šta je momak od ubijene Ivane Hodak onaj Pavasović mafijaški odvjetnik.

Uz to još je mnogima zagorčava život sa izmišljotinama kroz Nacional.

Nekom je prikipilo.


Slazem se i ja.
Zanimljivo je da mu zapravo kada je bio onaj prvi pokusaj ubojstva ja uopce nisam vjerovao. Nisam mogao zamisliti da postoji budala koja fula iz pistolja sa 1 m udaljenosti biggrin.gif
Nekako mi se cinilo namjesteno da se napravi frka i malo digne publicitet, proda koji komad novina vise... A opet mozda je i bila izmisljotina, pa su ga sad ozbiljni tipovi dohvatili smile.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Oct 24 2008 05:20am
lol sad vidio da pukiev lexus ima samo jedan broj drugi na regi od moje... dobro da mene i mog punta nisu digli tongue.gif tongue.gif tongue.gif

This post was edited by The_Outsider on Oct 24 2008 05:20am
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Oct 24 2008 12:12pm
Quote (The_Outsider @ Fri, 24 Oct 2008, 13:20)
dobro da mene i mog punta nisu digli tongue.gif tongue.gif tongue.gif

rofl
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 24 2008 03:03pm
Quote (The_Outsider @ Fri, Oct 24 2008, 01:20pm)
lol sad vidio da pukiev lexus ima samo jedan broj drugi na regi od moje... dobro da mene i mog punta nisu digli tongue.gif tongue.gif tongue.gif


lol... pre jeftino im je to za dignit biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 24 2008 03:32pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, 24 Oct 2008, 21:03)
lol... pre jeftino im je to za dignit biggrin.gif


vouch rofl.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Oct 24 2008 03:53pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Oct 24 2008, 09:03pm)
lol... pre jeftino im je to za dignit biggrin.gif


punto, lexus... you name it ... w/e tongue.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 24 2008 04:19pm
moran priznat da nisan do sad nikad čuja da postoje državni aparat ka šta jole kaže, dok opet za državni aparat (jednina) san čuja.
opet šta se tiće samih aparata dobro ih poznajem jer radim s njima wink.gif, to mi je posao. hm, samu državu držim podalje od svog posla, jer to su moji aparati a ne državni. sama mafija kod nas ne postoji odnosno, ne postoji tako organizirana skupina kriminalaca u ovoj državi. naravno da postoje određeni kriminalni klanovi,
no to nije mafija. mafija naime ima potpuno drugačiju hijerarhiju i ima čak i princip po po kojem se napreduje u toj hijerarhiji. to u ovim našim klanovima ne postoji jer se radi uglavnom o hrpi slabo educiranih osoba koje uz to pate od ozbiljnih psihičkih poremečaja šta ih čini nesposobnima za bilo koji timski rad. ukratko, mafije kod nas nema - da, kod nas ima naoružanih budala. i, btw, ne brini se pravi profesionalac neče tebe i tvog punta dugnut u zrak ,e dobro zna za šta je plačen i koga on to treba "maknut", hm ali opet ipak se brini jer ovo kod nas nisu profesionalci nego neobrazovane budale koje greškom mogu "maknut"
bilo koga....hm, da rezimiram, u onaj milisekund kad vidiš bljesak znaj da te nije maka profić nego kreten.....tongue.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll