d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Szefer Pwned
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Oct 21 2008 05:35pm
Quote (m4tej @ Tue, 21 Oct 2008, 10:49)
vise nije top donator
kolko je doniro vise je u bankrotu.... otkad sam ja doso na forum on je top donator xD
evo sad ga je prestigo ovaj neki debeli orao....
strava bas mi je drago


blink.gif
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Oct 21 2008 06:45pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, 21 Oct 2008, 17:56)
da donacije, najveca pizdarija izmisljena...

Bez obzira na njaguarov priljev novca (donacije/kupnja fg-a), imo poveća je suma potreba za maintenance servera, bandwith etc.
On si nikako ne stavlja sve u džep.
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 22 2008 12:57am
Quote (rageofaeon @ Wed, Oct 22 2008, 12:45am)
Bez obzira na njaguarov priljev novca (donacije/kupnja fg-a), imo poveća je suma potreba za maintenance servera, bandwith etc.
On si nikako ne stavlja sve u džep.


al je opet u velikom dobitku zbog kupaca pixela
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 22 2008 02:21am
+1 ili sta se vec napise kad se ostaje bez rijeci!
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Oct 22 2008 02:51am
Quote (rageofaeon @ Wed, 22 Oct 2008, 02:45)
Bez obzira na njaguarov priljev novca (donacije/kupnja fg-a), imo poveća je suma potreba za maintenance servera, bandwith etc.
On si nikako ne stavlja sve u džep.


veliku vecinu da.

@raks
sto se tice dal je debil.. ne bi rekao bas da je... danas se sve placa... jebote jebenu pretplatu za tv drzavi placas!! cemu to?!
btw donacije nisu obavezne i nema se nitko pravo ljutit smile.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 22 2008 03:57am
Quote (sid_hr @ Wed, Oct 22 2008, 08:51am)
veliku vecinu da.

@raks
sto se tice dal je debil.. ne bi rekao bas da je... danas se sve placa... jebote jebenu pretplatu za tv drzavi placas!! cemu to?!
btw donacije nisu obavezne i nema se nitko pravo ljutit smile.gif


slazem se da... btw da si ti na njegovom mjestu i da takve pare tuces jel bis reko za sebe da si debil? wink.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll