Quote (rageofaeon @ Wed, 22 Oct 2008, 02:45)
Bez obzira na njaguarov priljev novca (donacije/kupnja fg-a), imo poveća je suma potreba za maintenance servera, bandwith etc.
On si nikako ne stavlja sve u džep.
veliku vecinu da.
@raks
sto se tice dal je debil.. ne bi rekao bas da je... danas se sve placa... jebote jebenu pretplatu za tv drzavi placas!! cemu to?!
btw donacije nisu obavezne i nema se nitko pravo ljutit