d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Marijuana Guild :) > Yap
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 14 2008 11:01am
Quote (nugard @ Tue, Oct 14 2008, 04:57pm)
Ime sugerira da će guild bit na internacionalnoj razini.  biggrin.gif


upravo mi je to i bija cilj ........... sad tribam pmat cilu friend listu smile.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Oct 14 2008 11:05am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 14 2008, 05:00pm)
fajn.
a šta je s ponavljanjem grešaka?
dakle, čemu služi analiza počinjene greške ako opet ponavljaš te iste greške?
btw, ne trebam nikakve preparate da bi shavtija, di, kad, kako, zašto i koliko san pogrišija.


ne tvrdim da trebas nego kako kazes da je to da se osjecamo bolje a ja ti kazem da nije zbog toga
nego je stvar puno dublja, marijana je bilja koja raste poput salate stari indijanci su je koristili u ljekovite svrhe,
a ako mislis da se bolje kuzis u prirodu od njih onda ok !

btw ova rasprava ovdje zavrsava. :

Quote (cppjole @ Tue, Oct 14 2008, 04:54pm)
lol ... necu s tebom raspravljat ali patuljci pojma nemaju.....

marihuana = biljka
duvan = biljka
jabuka = biljka
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 14 2008 11:11am
otrovna gljiva=biljka
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 14 2008 11:15am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 14 2008, 05:11pm)
otrovna gljiva=biljka


pristojno te molim kao inteligetno bice da odjebes iz ovoga topica ... ti imas svoja uvjerenja ja i cheso svoja.... napravi stranku i ajde na lokalne izbore mozda prodjes ode neces nista napravit osim neprijatelja ako tako nastavis ... bez uvrede
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Oct 14 2008 11:23am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 14 2008, 05:11pm)
otrovna gljiva=biljka


omg pa ti si zaista neuk, gljive nisu biljke gljive su heterotrofni organizmi (ne mogu proizvoditi hranu iz anorganskih spojeva kao biljke)
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Oct 14 2008 11:26am
btw barba prisla ispricavam se ali trenutno su sada svi ispod mene Barba Prisla rank lol ... neznan kako morat cu to rijesit biggrin.gif
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Oct 14 2008 11:46am
Jole mogu ja u guild?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Oct 14 2008 11:51am
gg guild.
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 14 2008 11:55am
Gz, bice jebena guilda
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Oct 14 2008 11:57am
hahahhah

thumbsup.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123410Next
Add Reply New Topic New Poll