Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Oct 14 2008, 05:00pm)
fajn.
a šta je s ponavljanjem grešaka?
dakle, čemu služi analiza počinjene greške ako opet ponavljaš te iste greške?
btw, ne trebam nikakve preparate da bi shavtija, di, kad, kako, zašto i koliko san pogrišija.
ne tvrdim da trebas nego kako kazes da je to da se osjecamo bolje a ja ti kazem da nije zbog toga
nego je stvar puno dublja, marijana je bilja koja raste poput salate stari indijanci su je koristili u ljekovite svrhe,
a ako mislis da se bolje kuzis u prirodu od njih onda ok !
btw ova rasprava ovdje zavrsava. :
Quote (cppjole @ Tue, Oct 14 2008, 04:54pm)
lol ... necu s tebom raspravljat ali patuljci pojma nemaju.....
marihuana = biljka
duvan = biljka
jabuka = biljka