d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sad Ti Budi Pametan > Shvatio Sam
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 14 2008 12:33pm
e da zaboravila sam ti odgovorit, ja jesam dobra picka! pitaj svakoga ko me zna rofl
nema postova o meni osim sta me sorge sprdaje i sta si mu cestitali rodendan.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 14 2008 01:14pm
Quote (leona @ Tue, Oct 14 2008, 06:33pm)
e da zaboravila sam ti odgovorit, ja jesam dobra picka! pitaj svakoga ko me zna rofl
nema postova o meni osim sta me sorge sprdaje i sta si mu cestitali rodendan.


ma omg, koji ti je to riječnik. di si to naučila. to šta si tila reči, moglo je biti rečeno na puno uljudniji način. eh
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 14 2008 01:17pm
blink.gif

ja se malo sprdajem btw bangin.gif
odgovorila sam mu istim ricima kojima je pita, hmhmh samo si meni reka
Member
Posts: 1,799
Joined: Jan 2 2006
Gold: 13.37
Oct 14 2008 01:17pm
AHAHHAHAHAHHAHAHAHAH
Member
Posts: 17,448
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Oct 14 2008 01:29pm
Quote (bahamontik @ Tue, 14 Oct 2008, 14:55)
ajd kad vec nosis slike Santiaga Segure dodaj jos koji komentar u njegovom stilu!!! ne mora bit na spanjolskom!! Atleeeeti...Atleeeti!!! Gibraltar nas ili niciji....booooom
koji genijalni filmovi...zar ne mislite stvarno da se puno prica o Leoni?? pa zato sam ja i otvorio ovaj topic..


molim te na čemu si ti? aj plz reci, i ja bi malo...
wacko.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 14 2008 05:51pm
on je na negaciji. nihilizam.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Oct 14 2008 05:58pm
i da pojasnim, to je potpuno legitimno stajalište. to je stvar izbora.
Member
Posts: 5,741
Joined: Apr 7 2006
Gold: 7,557.95
Oct 14 2008 09:31pm
super ste...inace svi vi koji ste komentirali sto se tice Santiaga Segure to se ticalo NUGARDA ne vas ali niste bas osobiti...salim se...ma to je inace sala na film Torrente trilogiju ako niste pogledali obavezno...shvatit cete zasto sam to reka al stvarno ruku na srce cili krvatski forum se sastojao o ili Leoni pa sam htio malo zafrkancije...slusajte ja pijem i pisem forume...i nisam bas ni ja osobit!!
Leona nemoj zamjerit sta....ali samo sam napominja neke stvari...jos ce ispast da sam peder---dodjes na hrvatski diablo 2 forum kad ono on 7 prvih topica 4 o Leoni kako svi pricaju kako ona nije ruzna??? ili raspravljaju...
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 15 2008 02:13am
blink.gif
pa nigdi se ne raspravlja o meni, samo su mi cestitali rodendan,sorge je otvoria topic di mos glasovat da san debela. eto pa tamo glasuj smile.gif i titan sta se sprda smile.gif
a s ostalim topicima nisan upoznata.

This post was edited by leona on Oct 15 2008 02:25am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 15 2008 03:39am
khm khm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll