Quote (Usc_abaddon @ Mon, Oct 13 2008, 01:11pm)
sretan rodjendan
btw matej meni si nesto govorio o gildu u kojem sam bio ... a pogle u kojem si ti sada

stiso sam join guild da vidim kolka je cijena mislio on ce me odma pmat sa cijenom
kad macak mene ubaci odma
pro guild nema sta