d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Yeah Radi Mi Sig > :d :d
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Oct 10 2008 01:06am
Quote (nugard @ Fri, Oct 10 2008, 05:18am)
sićan se prvih sigova koje je napravija matej, bili su toliko loši da ih nisan tija ni komentirat..

al ovi zadnji su mu vrlo dobri, napredak je očit


nije mi on napravio sig nego mi je pomogao da ga namjestim biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 10 2008 01:53am
Quote (nugard @ Fri, Oct 10 2008, 05:18am)
sićan se prvih sigova koje je napravija matej, bili su toliko loši da ih nisan tija ni komentirat..

al ovi zadnji su mu vrlo dobri, napredak je očit


fala.... happy.gif
mako sam sam onog niggera jer sam naknadno dodo sastrane nigga in da hood
i dodje neki glupi mediator i pma me kao da sam rasist ovo ono da ce mi zatvorit sig mogucnosti da maknem pa sad nosim jebenog leptira happy.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 10 2008 03:40am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Oct 10 2008, 03:50am)
a sta ti je taj tigar ka iza tebe ?



hihih zato jer mi je nekako bia pre prazan (cili je bia siv) pa nisam znala sta cu stavit a voli tigrove pa eto biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 10 2008 04:05am
Quote (leona @ Fri, Oct 10 2008, 09:40am)
hihih zato jer mi je nekako bia pre prazan (cili je bia siv) pa nisam znala sta cu stavit a voli tigrove pa eto biggrin.gif



stavi nuala =))
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 10 2008 04:38am
hehe kad bude lvl 99 rofl onda biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll