Quote (nugard @ Fri, Oct 10 2008, 05:18am)
sićan se prvih sigova koje je napravija matej, bili su toliko loši da ih nisan tija ni komentirat..
al ovi zadnji su mu vrlo dobri, napredak je očit
fala....

mako sam sam onog niggera jer sam naknadno dodo sastrane nigga in da hood
i dodje neki glupi mediator i pma me kao da sam rasist ovo ono da ce mi zatvorit sig mogucnosti da maknem pa sad nosim jebenog leptira