Quote (Dalmos @ Fri, Oct 10 2008, 05:51pm)
Danas skoro najebali. Prije rta Porer dosa vojni brod i reka da su vojne vjezbe i da smo usli u podrucje gadjanja, i da koji kurac nam sluzi radio stanica kad je ne slusamo.
Ima pravo, ali bila je bas lipa bura po boku pa smo isli 9 milja, a suncano, sidili vani i navili radio. Stanica unutra i nismo nista culi.
Uglavnom potira nas u Medulin i pustili nas vani tek u 16h. Sad smo pred Rovinjom i tu cemo prespavat pa ujutro za Trst.
owned =))
fotkaj sta pa da vidimo malo kako je bilo itd.