d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Fiat 500 Aka Fico > Neki Dan Vidija
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 9 2008 02:24am
LOL jes ti ikad PIPA umjetne sise .....

Koda diran ono. pppffff smece.
Ne pricaj kad neznas
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 9 2008 02:26am
ne moraš se branit, nije ništa protiv tebe...

This post was edited by nugard on Oct 9 2008 02:33am
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 9 2008 03:49am
Quote (nugard @ Thu, Oct 9 2008, 08:20am)
A gleda sam prije nekoliko godina ona sranja na MTV-u šta vodi onaj nigger X to the Z, stavljali su u auta kade, frižidere, playstatione, mini golf terene...

Jel auto za vozit ili za igrat stolni tenis?

Onda su u nas počeli "pimpat", a u americi se već oladili od toga...

Da imam para da bi ženskoj da napravi nove sise, a ne felge...



pimp my ride
se zove emisija

This post was edited by m4tej on Oct 9 2008 03:50am
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 9 2008 04:04am
umjetne sise su nesto najogavnije sta postoji, a titanov auto nesto najbolje =))
bas mi je bia gust vozit se na kavu,jedva sam cekala ic ca samo da me pribaci doma tongue.gif
fikus ftw! biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Oct 9 2008 04:10am
Nije mi jasno ako kaže da su mu umjetne sise smeće, zašto je u signature stavija tu plavušu sa radijusom od pola metra smeća.

Malo mi je kontradiktoran.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2008 04:19am
Quote (nugard @ Thu, 9 Oct 2008, 11:10)
Nije mi jasno ako kaže da su mu umjetne sise smeće, zašto je u signature stavija tu plavušu sa radijusom od pola metra smeća.

Malo mi je kontradiktoran.


ma ono su prave laugh.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Oct 9 2008 05:26am
Ma o ukusima i prioritetima ne treba raspravljati, svak ima svoje.
Ako na auto gledas kao na prevozno sredstvo svi bi vozili najmanji i najjeftiniji. A sve iznad toga placas neko svoje zadovoljsvo i gust.
Ja sam zadnijh par mjeseci vozio mali mercedes kabriolet od moje zene i u stvari cisti mazohizam. Ako je prejako sunce puno je ugodnija klima nego kad skines krov, ako vozis brzo previse puse, u gradu ti smrde drugi auti, a naravno o kisi da ne govorim. Uz to nizak, tvrd, osjetis svaku rupu na cesti. Volan servo ali ipak tvrd. Dvosjed, pa malo mjesta, a kad dignes krov napuni pola prtljaznika. Nisko sjedis a ne mozes puno dignuti sjedalo jer udres glavom u krov a i mala sofersajba pa nije ni preglednost bogzna kakva. A i sa spustenim krovom buka u autu je veca nego kod normalnog auta.

E a sad dalje, kad se vozis svi te gledaju i dive se, izvanka stvarno ljepo izgleda. Kazu moji prijatelji "picolovac". Je, ali ja sam ozenjen i treba mi auto koji ne pada u oci.
I ja sam ga non stop vozio 3 mjeseca dok neki dan nisam sam sebi rekao da sam lud. I nema racionalnog odgovora.

Jednostavno mi je bio gust.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll