Quote (Hellspray @ Tue, Oct 7 2008, 08:39pm)
slazem se jos mos nac besplatnu registarciju na youtube.
?? pa ja sam regan besplatno na youtube... al se to placa?
E i downloado sam HYPERCAM al opet mi laga :DDD
jos sam smanjo one boje na properties na desktopu i smanjio 3 d acceleration al opet mi laga kad odaberem preko 50% fps