d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Za Leonu I Mene :* Bez Uvrede Dečki :)
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2008 11:45am
14. Zapamti da smisao za humor ne znaci pricati viceve njemu, nego smijati se njegovima.


hahahaha titane pre dobro rofl.gif

This post was edited by leona on Oct 5 2008 11:45am
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 5 2008 11:50am
Quote (leona @ Sun, 5 Oct 2008, 19:45)
14. Zapamti da smisao za humor ne znaci pricati viceve njemu, nego smijati se njegovima.


hahahaha titane pre dobro rofl.gif


A ja uvik nastojim da je obostrano zadovoljstvo hug.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 5 2008 11:51am
Idu dvi zene ulicom a treca je dosadna -.- ?
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2008 12:08pm
fala titane kuss.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:11pm
pita profesorice ivicu:
-7 ptica je na grani , lovac puskom ubije 3 kolko ih je ostalo?
-0
-pa kako 0?
-pa ubio je 3 a ostale su pobjegle....
-ivice odgovor je 4 ali svidja mi se kako razmisljas
nakon 10 minuta pita ivica profesoricu:
-profesorice idu 3 zene gradom i jedu sladoled, jedna ga licka jedna gricka a treca siše, koja je udata?
profesorici malo neugodno ali ipak kaze:
-valjda ona koja ga licka
-ne nego ona koja nosi prsten al svidja mi se nacin na koji razmisljate
sleep.gif

This post was edited by m4tej on Oct 5 2008 12:11pm
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Oct 5 2008 12:13pm
Quote (m4tej @ Sun, Oct 5 2008, 07:11pm)
pita profesorice ivicu:
-7 ptica je na grani , lovac puskom ubije 3 kolko ih je ostalo?
-0
-pa kako 0?
-pa ubio je 3 a ostale su pobjegle....
-ivice odgovor je 4 ali svidja mi se kako razmisljas
nakon 10 minuta pita ivica profesoricu:
-profesorice idu 3 zene gradom i jedu sladoled, jedna ga licka jedna gricka a treca siše, koja je udata?
profesorici malo neugodno ali ipak kaze:
-valjda ona koja ga licka
-ne nego ona koja nosi prsten al svidja mi se nacin na koji razmisljate
sleep.gif


hahahahahahaha rofl.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 5 2008 12:16pm
AAA to mi je neki dan cimer isprica biggrin.gif

Kupija Mujo cetku za WC i pita ga Haso..
Haso: I Mujo kakva je ?
Mujo: Bolji mi je WC papir ipak
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Oct 5 2008 12:20pm
Zasto zene imaju mala stopala?

da mogu bit blize sudoperu...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:27pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Oct 5 2008, 06:16pm)
AAA to mi je neki dan cimer isprica biggrin.gif

Kupija Mujo cetku za WC i pita ga Haso..
Haso: I Mujo kakva je ?
Mujo: Bolji mi je WC papir ipak


ahahahahha pro =))))))))))))))))))))))))))

Legna ovo je bezobrazno sleep.gif
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Oct 5 2008 12:50pm
e legna, ja doma imam masinu za sude nn sudoper : PPP
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll