d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Savjeti što Učiniti Kad Vas Zaustavi Policija > Lom Nad Lomovima
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 10:09am
Pa da ga poslije moš skupljat po cesti laugh.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Oct 5 2008 10:19am
Nisi duzan platit ako ti ne da racun !!!! biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Oct 5 2008 10:35am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, 5 Oct 2008, 16:19)
Nisi duzan platit ako ti ne da racun !!!! biggrin.gif biggrin.gif


Ovim bi ga ownao rofl.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Oct 5 2008 11:39am
Quote (speedking @ Sun, 5 Oct 2008, 17:58)
pa da mi se motor iz auta razleti po cesti ? laugh.gif


Pa bar honda vrti 9000 rpm tongue.gif

Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Oct 5 2008 12:11pm
Quote (Titan_st @ Sun, Oct 5 2008, 06:39pm)
Pa bar honda vrti 9000 rpm tongue.gif


istina istina... nisan na to mislija biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Oct 5 2008 12:13pm
Quote (Rakshasas(KD) @ Sun, Oct 5 2008, 04:19pm)
Nisi duzan platit ako ti ne da racun !!!! biggrin.gif biggrin.gif


pa ofc...
90% njih ce pare sta ima das stavit u dzep umjesto u blagajnu u policiji...
razmisli bi li ti dao u blagajnu a da nemoras? O_o
ofc not ^^
Banned
Posts: 18
Joined: Nov 23 2008
Gold: 0.00
Nov 23 2008 11:21am
pa
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Nov 23 2008 01:14pm
Quote (speedking @ Sun, Oct 5 2008, 12:57pm)
Ima tu i korisnih savjeta biggrin.gif


Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina

Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce  dry.gif 
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ...  ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
blink.gif                                  blink.gif                                      blink.gif                                      blink.gif

Pouka ove price:

Nema je....recite vi meni  blink.gif ..... hmhm....

da ....

a slusaj nemoj se bunit bolje si prosa nego da ti je da kaznu .. .... pokrij se ushima i muci
Member
Posts: 7,583
Joined: Nov 12 2008
Gold: 2,252.12
Nov 24 2008 12:40am
Ma xD nasmijo se do suza ^^
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Nov 24 2008 09:16am
Quote (cppjole @ Sun, 23 Nov 2008, 20:14)
a slusaj nemoj se bunit bolje si prosa nego da ti je da kaznu .. .... pokrij se ushima i muci


LOL normalno da ne.
Ja imam kazni, i nista ne placam i sve ide u zastaru ...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll