Ima tu i korisnih savjeta

Evo npr. nevezano uz te savjete ali vezano uz policiju..jedna moja dogodovstina
Vracan se je lipo kuci..umoran... nisan nista pija... i preko pravca di nikad nebude policije - kroz "naselje" od 3 kuce
Kad ono mase redikul sa onon lizalicon. Vozija san 100 k/mh ( a inace tu proletin 200 al eto kasno je i umoran sa pa ... ).
Stajen ja... i on onda bla bla bla vozili ste 100 kroz naselje...mjeri alkohol ofc...nije nasa nista ofc....
I taman da ce pocet pisat zapisnik kad ono naglo pita : "Nego momak... imas li ti mozda 300 kn ?"
Ja kazen da iman i izvadin iz djepa i dan mu.
On uzme i kaze da je uredu i da mogu ic.
Ja ga kulturno pozdravin i oden ca.
Pouka ove price:
Nema je....recite vi meni

..... hmhm....
da ....
a slusaj nemoj se bunit bolje si prosa nego da ti je da kaznu .. .... pokrij se ushima i muci