Quote (leona @ Thu, Oct 2 2008, 06:14pm)
pa kazem vam, aj kad ste papsiji stavljajte ovako vase slike =)
nemojte da neko dode do njih pa on stavlja =)
pa bio je onaj topic od joleta sa slikama, skoro svi smo tamo, a i nebi indy zamjerio kaj je stavio njegovu sliku
+ sve pise na facebooku meni je indy posvetio tu svoju obrijanu glavu