ma vi ste debili

abaddon je andjeo koji je bio desno do boga ali je zavidio bogu i sotona je to primjetio te mu ponudio zemaljska dobra i moc poput sotonine ako mu oda tajne raja...
abaddon je izdao boga i protjeran je iz raja... sotona ga je naime zajebo i nije odrzao dogovor i potjerao ga je iz pakla tako da abaddon nesmije u raj niti u pakao.... nesto se serenda da on stiti ljude vamo tamo kurac palac jer su mu oni jedini ostali.....
na slikama ga vidimo podjeljen na 2 backgrounda..... lijevo vatra i tama i njegovo desno andjeolsko krilo i na desno je raj i svijetlo i njegovo lijevo demonsko krilo (zgleda nes kao zmajsko samo bez onih kozica... onak samo crte one xD)
ako koga sta jos zanima pitaj =)
This post was edited by m4tej on Sep 28 2008 11:40am