Quote (leona @ Sun, Sep 21 2008, 05:53pm)
uff dobro smo se ismijali ulipsa nam je vecer svima =)
jao =(
zbog ovakvih lapana bi najradje doso opet na hc xD!
a i taj je car.... na hc dodje sa griswold smiterom klat mephia O_o
ne kazem da se nemoze al brate di ti je pamet